Play-Your-Story

Play-Your-Story Polski Serwer RPG! Wysokie Zarobki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-06 20:44:12

wiciuke
ROOT
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 42.0.2393.85

Rekrutacja do SAPD

Serial:
Nick:
Imię
Wiek:
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona)
Kilka zdań o sobie:
Dlaczego Ty:
Ilość godzin przegranych na serwerze:
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?:
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin)
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin)
                                               
                                                                                              PODANIA PISZEMY POD SPODEM

Wiadomość dodana po 17 min 01 s:

wiciuke napisał/a:

Serial:
Nick:
Imię
Wiek:
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona)
Kilka zdań o sobie:
Dlaczego Ty:
Ilość godzin przegranych na serwerze:
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?:
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin)
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin)
Czy zapoznałeś/ zapoznałaś się z Kodeksem Karnym :PlayYour-Story Nie/Tak
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem Szkoły Policyjnej San Andreas: Nie/Tak
                                               
                                                                                              PODANIA PISZEMY POD SPODEM

Offline

#2 2017-01-06 21:10:24

popek12
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 2
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial:25ECC41BCAD97ECE422ABBB385D08903
Nick: popek12
Imię Ksawier
Wiek: 13
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona) Tak , na inym serwerze , w grudniu , SAPD
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Ksawier. Lubię grać w piłkę nożną. Interesuje mnie informatyka, lubie spedzac czas na serwerach rpg W MTA gram co na mniej od 3 lat . Lubie grać na serwerach Play your story  ten serwer szczególnie zwrócił moją uwagę ze względu na dosyć duże zarobki " . Dawniej często grałem w GTA SA i uwielbiałem jeździć autami. Gram także na innych serwerach  ,ale często je zmieniałem ze względu na długi czas zarabiania na fajny samochód.
Dlaczego Ty:  Mam doświadczenie , umie łapać przestępców oraz umiem odegrać rp, wiem jak zapjąć w kajdanki i dużo innych rzeczy [dblpt])
Ilość godzin przegranych na serwerze: 30
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 9/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin) 6 h
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin) 3 h

Offline

#3 2017-01-06 21:15:06

Janusz
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 11
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial: 2352B70EAAE2A9EED3EE2050927AD8A3
Nick:Janusz
Imię Darek
Wiek: 18 rocznikowo
Czy byłeś zatrudniony w służbach mundurowych: Tak Na serwerze podobnej nazwy do tego serwera i miałem rangę Starszy Aspirant
Kilka zdań o sobie: Mam na imie Darek, chodze do szkoły średniej ( Technikum) moje hobby to jest jazda na rowerze BMX, lubie grać w siatkówkę jestem spokojny i opanowany.
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty spokojny i umiem opanować sytuacje.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 153 minuty czyli 2 godziny i 33 minuty
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 9/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: 3 lub 4 godziny
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: 2 godz lub 2:30 godz

Offline

#4 2017-01-06 21:26:57

BeQu
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 4
WindowsFirefox 50.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial: 505EB2A410B1281C32A0336618A56333
Nick: BeQu
Imię: Jakub
Wiek: 11
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona): Nie
Kilka zdań o sobie: Witam całą Administrację , i wszystkich czytających to . Mam na imię Jakub , i mam 11 lat . Lubię grać w GTA ( MTA / SAMP ). Spędzam dużo czasu na tym serwerze , i mógł bym kontrolować , co się dzieje na serwerze , poprzez rangę SAPD .
Dlaczego Ty: Nigdy nie byłem w jakiejś Frakcji ,np. publicznej , albo jakoś tak . Na innych serwerach , zawsze bawiłem się w policjanta , i zatrzymywałem ludzi , i ich sprawdzałem.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 4 - 6 ( jakoś tak. Z rangą SAPD , będe dłużej przebywał na serwerze )
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 6/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin): w niektóre wolne dni ,spędzam nawet na grę 8 godzin.
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin): 5 godzin , z przerwami. ( typu. obiad i tp.)

Offline

#5 2017-01-06 21:50:10

nexus
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial: BC5F76F25B4D824EEA615B30DBD4A3F3
Nick: nexus
Imię: Paweł
Wiek: 13rocznikowo
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona)Tak na serwerze o podobnej nazwie imiałem rangę Starszy Aspirant
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Paweł. Lubię grać w piłkę nożną. Interesuje mnie informatyka, lubie spedzac czas na serwerach rpg W MTA gram co na mniej od 2 lat . Lubie grać na serwerach Play your story  ten serwer szczególnie zwrócił moją uwagę ze względu na dosyć duże zarobki " .Gram także na innych serwerach  ,ale często je zmieniałem ze względu na długi czas zarabiania na fajny samochód.
Dlaczego Ty: Mam doświadczenie , umie łapać przestępców oraz umiem odegrać rp.
Ilość godzin przegranych na serwerze:dzisiaj rozpoczołem grę na tym serwerze i mam już ponad 10godzin.
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 8/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin)
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin)`

Offline

#6 2017-01-06 22:32:12

JCOB
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 11
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial:0D6086F945C23AB6064C7FAE5CFB0803

Nick:JCOB
Imię Kuba
Wiek:11
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona)
Kilka zdań o sobie:
Dlaczego Ty: Ponieważ nigdy nie pełniłem żadnej funkcji, a chciałbym troche pościgać przestępców i interesuje się policją od dłuższego czasu na różnych serwerach (przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne)
Ilość godzin przegranych na serwerze: 716
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?:5
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: 10h
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: 5h
Czy zapoznałeś/ zapoznałaś się z Kodeksem Karnym :PlayYour-Story Tak
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem Szkoły Policyjnej San Andreas: Tak

Offline

#7 2017-01-06 22:40:23

wiciuke
ROOT
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 11
Windows 7Opera 42.0.2393.85

Odp: Rekrutacja do SAPD

DOBRA  BĘDZIĘ   W ASAPD  ZGŁOSIĆ SIĘ  JUTRO  O GODZINIE 14 DOMNIE DODAM WAS I POROBIMY TESTY  2  ODPADNIE NA TESTACH I POGADAMY NA TS

Ostatnio edytowany przez wiciuke (2017-01-06 22:42:16)

Offline

#8 2017-01-06 22:44:09

nexus
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 3
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial: BC5F76F25B4D824EEA615B30DBD4A3F3
Nick: nexus
Imię: Paweł
Wiek: 12rocznikowo
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona) tak ale nia innym serwie miałem rangę Starszy Aspirant
Kilka zdań o sobie: cześc,mam na imię Paweł,moim hobby jest piłka nożna i interesuje się,informatyką
Dlaczego Ty:umiem łapać złodziei i myśle żenadaje się do tej pracy
Ilość godzin przegranych na serwerze: około 10 dzis zaczełem grac
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 8/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin) 5godz.
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin) 3godz.

Offline

#9 2017-01-07 06:59:35

rasiztowskYY_
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-06
Liczba postów: 3
Windows 8.1Firefox 46.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial: AD0789CA417552B5BFA133824A016994
Nick: rasiztowskYY_
Imię: Kamil
Wiek: 14
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona) Byłem zatrudniony jako st. sierż na serwerze który już niestety upadł.
Kilka zdań o sobie:Nazywam się Kamil Mordarski. Mam 15 lat i uczęszczam do II klasy szkoły gimnazjalnej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.

Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno, dlatego często wyjeżdżam z kumplami na kilkudniowe imprezy muzyczne. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać
Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo chciałbym znowu zostać policjantem na takim aktywnym serwerze. Dlatego też że mogę się przydać w wasze szeregi.
Ilość godzin przegranych na serwerze: 3h. Zapoznałem się już z wszystkim.
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?: 10/10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin) 5h
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin) jeżeli zostanę dodany do ASAPD lub SAPD to myślę że do 12h.
Czy zapoznałeś/ zapoznałaś się z Kodeksem Karnym PlayYour-Story Nie/Tak: Tak
Czy zapoznałeś/zapoznałaś się z regulaminem Szkoły Policyjnej San Andreas Nie/Tak: Tak

Offline

#10 2017-09-23 21:32:29

DavidZPolskiPL
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-23
Liczba postów: 1
WindowsChrome 60.0.3112.113

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial:99C6C799D1CDF18901E1CB1DDF3E6C42
Nick:DavidZPolskiPL
Imię:Dawid
Wiek:13 Lat
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona):Tak Byłem Kiedyś W SAPD Ale Serwer Został Nie Opłacony Więc Został Zatrzymany
Kilka zdań o sobie:Cześć Mam Na Imię Dawid Mam 13 Lat Mieszkam W Warszawię W MTA Gram Około 1 Rok Lubię Bardzo Grać W MTA I Pracować W Frakcji SAPD Lubię Też Grać W Piłkę Nożną Gram Nawet W Klubię.
Dlaczego Ty:Już Kiedyś Byłem W Tej Farkcji Znam Komendy Jestem Ogarnięty W Tej Frakcji I Byłbym Policjantem Na Medal.
Ilość godzin przegranych na serwerze:Około 2 Godziny
Jaki jest twój poziom RP w skali 1/10?:8,5:10
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę (dokładna ilość godzin):6 Godzin
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie (dokładna ilość godzin)5 Godzin

Offline

#11 2017-12-06 20:09:28

dawidos1898
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-06
Liczba postów: 1
Windows 8.1Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja do SAPD

Serial:0B803DE4260A3C8F45A973174964A8B
Nick:dawidos1898
Imię Dawid
Wiek:14
Czy jesteś/byłeś/byłaś zatrudniony/zatrudniona w służbach mundurowych: Nie/Tak (proszę opisać gdzie, kiedy i jaka funkcja była pełniona) Tak byłem w każdej możliwej oprócz wojska. W Sapd odgrywałem rolę pomocnika lidera
Kilka zdań o sobie:Witam mam na imię mam Dawid 14 lat mieszkam w stolicy województwa Zachodniopomorskiego .Jestem miły,ogarnięty,przyjazny,ambitny,pomocny.Nie jestem zbytnio osobą,która się za bardzo przechwala. Każdą osobę oceniam równo,nie ma żadnych wyjątków.Bardzo bym chciał się dostać na tym serwerze do tej właśnie frakcji.
Dlaczego Ty:Ponieważ  lubię odgrywać rp i chciał bym być policjantem na tym serwerze.Jestem dobry w kierowaniu szybkimi samochodami a także motorami. Sam nie będę Psuł innym grę i robił Pościg w momencie Potrzeby. Przystosuje się do komendy wyższej rangi.
Ilość godzin przegranych na serwerze:dopiero zaczynam ale myślę że szybko się to zmieni do 20h
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na grę: (dokładna ilość godzin) Do 3godzin
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na służbie: (dokładna ilość godzin) Do 2 godzin

Ostatnio edytowany przez dawidos1898 (2017-12-06 20:10:27)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
belezzae - muchomorki - isf-official - matocraft - bitcoin