Play-Your-Story

Play-Your-Story Polski Serwer RPG! Wysokie Zarobki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-15 23:10:50

DW2JZ
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-13
Liczba postów: 1
WindowsChrome 57.0.2987.133

Dwa bany - na serwerze MTA oraz TS3

Piszę tę apelację, ponieważ zależy mi na ub, a poza tym kary były niesłuszne.
Opis sytuacji wyglądał tak:

A i proszę o odpowiedź nie osób banujących mnie.

Chciałem dziś skończyć grać, ale że nie miałem co robić to włączyłem MTA, więc myślałem, że ktoś z ASA (frakcji, w której jestem) może być na TS3. Oczywiście na kanale, który rzucał się w oczy nickami graczy, skusił mnie do wejścia. Był również Wersu12, który mnie zbanował o godzinie chyba 22:40. Zdenerwował mnie i zakończyłem rozmowę nazywając go "kasztanie" - no bo oczywiście satysfakcjonuje go banowanie tych, których do banicji prowokuje. W danym dniu, parę godzin wcześniej, był na kanale "rekrutacja ASA", gdzie przed wszystkimi rekrutującymi się popisał grożąc mi i mówiąc, że ma prawo mnie na serwerze TS3 wyzywać i banować, banować ponieważ nic mu nie zrobiłem. Tuż po banie na TS3 otrzymałem bana od moderatora Olcix, ponieważ Wersu12 ponownie sprowokował mnie do nazwania go "Kasztanie", ponieważ miałem dość, sam do tego prowokował. Co prawda ban 1 dzień, ale nie zwróciła uwagi na to, że to on pisał gorsze rzeczy jak "i chuj mnie to", "spierdalaj chłopie" itd. (Ps. logi po lewej, Olcix) Do tego są screeny poniżej, i jak już wspomniałem na początku - proszę o odpowiedź osób, które mnie nie banowały.


Dowody:

Screen osób, których pytałem podczas rekrutacji czy są świadkami tego, że mi groził, ponieważ nic mu nie zrobiłem (może nie wszyscy słyszeli, ale na pewno większość to potwierdziła)

http://imgur.com/a/NIaPO

Screeny jak mnie obrażał, tymi gorszymi słownictwami. (screeny są na jednej stronie rozmieszczone, przewinąć scrolem)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
matocraft - kihon - belezzae - muchomorki - hydegiv